• اخبار

یادداشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت آغاز هفته دولت

یادداشت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت آغاز هفته دولت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت آغاز هفته دولت یادداشتی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت دوم شهریور آغاز هفته دولت یادداشتی را منتشر نمود.

در متن این یادداشت آمده است:

بسمه تعالی

در تاریخ هر ملت، فراز و نشیب‌هایی وجود دارد که تعیین کننده سرنوشت و سازنده فرهنگ آن ملت است. نظام جمهوری اسلامی در ایران به رهبری بزرگ مردی که جهان مانند او را کمتر به خود دیده، نیز جان فشانی فرزندان فداکار این مرز و بوم، بزرگ ترین بخش تاریخ ماست که خاطرات تلخ و شیرین بسیاری در دل دارد.

در این میان، شهادت دو شخصیت فداکار انقلاب اسلامی، شهیدان رجایی و باهنر که به آتش کین منافقان سوختند، فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ انقلاب گشوده است.

دولت شهید رجایی در سال‌های ابتدایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی و پس از پیش آمدن حوادث گوناگون، تلاش و کوشش بسیاری را برای خدمت به اهداف مقدس انقلاب السامی از خود نشان داد تا جایی که با وجود عمر کوتاه این دولت همواره از آن به عنوان دولت خدوم و نیک یاد می‌شود.

امام خمینی(ره) به مناسبت شهادت شهیدان رجایی و باهنر فرمود: آقای رجایی و آقای باهنر هر دو شهیدی هستند که با هم در جبهه های نبرد با قدرت های فاسد هم جنگ و هم رزم بودند.

بدینوسیله فرا رسیدن هفته دولت که یادآور خاطره شهدای گرانقدر و الگوهای اخلاص و خدمتگزاری دولت جمهوری اسلامی، شهیدان رجایی و باهنر می باشد، گرامی داشته و امیدواریم در راه اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش خدمت نماییم.

 محمدعلی انصاری

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500