• اخبار

برگزاری نمایشگاه کتاب سبب تقویت چرخه خرید و فروش کتاب می‌شود

برگزاری نمایشگاه کتاب سبب تقویت چرخه خرید و فروش کتاب می‌شود
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب سبب تقویت چرخه خرید و فروش کتاب و در نهایت مطالعه و کتابخوانی می‌ شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محسن جوادی در آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با بیان اینکه مقوله کتاب و کتابخوانی نیازمند توجه و رسیدگی ویژه است، گفت: در مرحله نویسندگی، چاپ، نشر و فروش کتاب مشکلاتی وجود دارد و به این چرخه به صورت متوازن نگاه نشده است.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: نمایشگاه کتاب از این منظر حائز اهمیت است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با فراهم کردن بستری برای برگزاری آن از منظر غایت نهایی لایه های نشر و توزیع را هماهنگ می‌کند.

وی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه کتاب سبب تقویت چرخه خرید و فروش کتاب و در نهایت مطالعه و کتابخوانی می‌شود، اظهار کرد: اگر کتاب قدرت و شکوه لازم را داشته باشد در متن زندگی مردم و در مجموعه‌های دانشگاهی جای خود را باز می‌کند و ما نیز لازم است برای تالیفات ارزشمند و تقویت حوزه نشر تلاش خود را گسترش دهیم.

خاطرنشان می‌شود، آیین افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان با حضور محسن مهرعلیزاده استاندار، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حسین یارمحمدیان مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان، نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر اصفهان ۹ آبان برگزار شد. 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۵۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500