• اخبار

دیدار معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ناشران استان اصفهان

دیدار معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با ناشران استان اصفهان
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حض‍ور در جمع ناشران استان اصفهان با آنها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به منظور حضور و سخنرانی در مراسم افتتاحیه رسمی سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان به این شهر سفر کرده با حض‍ور در جمع ناشران استان اصفهان با آنها دیدار و گفتگو کرد.

جوادی در این جلسه با تقدیر از تلاش‎های ناشران استان گفت: فعالیت افراد در صنعت نشر نشان از دغدغه مندی آنها نسبت به حوزه فرهنگ و هنر دارد و ما نیز تلاش خود را برای کاهش دغدغه‌های این قشر انجام می‌دهیم و در این راستا سیاست‌ها و برنامه‌هایی را دستور کار خود قرار دادیم.

معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: برای افزایش رغبت به کتابخوانی در سطح کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه‌های مختلفی از جمله باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان، روستاهای دوستدار کتاب، پایتخت کتاب ایران و... را اجرا می‌کند چرا که بدون شک یکی از راهکارهای اساسی رفع مسائل و مشکلات ناشران در گرو علاقه مندی مردم به مطالعه و کتابخوانی است.

وی همچنین در ادامه توضیحاتی پیرامون موضوع کاغذ برای ناشران ارائه نمود و اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ها و سیاست‌های آتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتوان گام مثبتی در راستای رفع مشکلات ناشران برداشته شود.

در این جلسه همچنین ناشران استان اصفهان به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه‌های کاری خود پرداختند.

این دیدار با حضور  مسعود شهرام نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان شامگاه ۹ آبان در مجموعه نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان انجام شد.

خاطرنشان می‌شود، سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان از ٩ تا ١٥ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان برپا می‌باشد.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۹ آبان ۱۳۹۷ ۲۱:۲۷
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500