• اخبار

٧ کتاب از نویسندگان آران و بیدگل در نمایشگاه کتاب اصفهان رونمایی شد

٧ کتاب از نویسندگان آران و بیدگل در نمایشگاه کتاب اصفهان رونمایی شد
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: در دومین روز ازسیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان، از ٧ کتاب تازه منتشر شده نویسندگان آران و بیدگل رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی افزود: این آیین که با حضور معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان و جمعی از فرهیختگان همراه بود از کتاب‌های«دفاع قابل دفاع» نوشته سرهنگ پاسدار علیمحمد قاسمپور،  «خاطرات فیروزه ای» اثر سرهنگ پاسدار حسین حاجی حسینی،  «تاریخ آران و بیدگل» و «ستارگان فروزان» مرحوم علی تشکری،  «رساله شرح الاحوال » تالیف ملاعلی آرانی و «رساله نماز » ملا علی به تصحیح و ترجمه استاد شهاب تشکری « نور مهدویت در دل شبهای ظلمانی کویر» اثر عباس استاد آقایی رونمایی شد.

نمکی افزود: همه ساله نمایشگاه کتاب استانی اصفهان با همکاری ناشران کشوری برگزار می شود و معرفی و رونمایی تازه ها و نویافته‌های کتاب از برنامه های ثابت این رویداد بزرگ فرهنگی به شمار می رود.

خاطرنشان می‌شود، سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با شعار «بخوان برای زندگی» از ۹ تا ۱۵ آبان ماه در نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان میزبان علاقمندان به یار مهربان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۰۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500