• اخبار

برگزاری هفدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل

برگزاری هفدهمین سوگواره ادبی عاشورایی در آران و بیدگل
هفدهمین سوگواره ادبی عاشورایی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل و کانون فرهنگی تربیتی سردارشهید قاسم عربیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از برگزاری هفدهمین سوگواره ادبی عاشورایی با همکاری اداره آموزش و پرورش، شهرداری، سازمان بسیج هنرمندان، انجمن ادبی جوان کویر و شورای اسلامی شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم با حضور جمعی از فرهنگیان و اعضای بسیج فرهنگیان در محل کانون فرهنگی تربیتی شهید عربیان برگزار شد.

خاطر نشان می‌شود، در خاتمه این سوگواره از افراد با اشعار برگزیده در بخشهای آزاد- دانش آموزی- فرهنگیان و مؤلفین کتب اهل بیت(علیهم السلام) تقدیر شد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، به مناسبت اربعین سرور و سالار شهیدان، مجمع تعزیه خوانی شهید آقایی وابسته به هیأت حسینی شهر نوش آباد اقدام به برگزاری ٤مجلس تعزیه به همراه سلسله مباحث پژوهشی نمود.

خاطرنشان می شود، این سلسله مباحث پژوهشی، درخصوص تاریخچه پیدایش و نقش و اهمیت تعزیه بر فرهنگ و ادب فارسی توسط محمد خداداد صورت پذیرفت.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۱۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500