• اخبار

جلسه کارشناسان اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بویین میاندشت

جلسه کارشناسان اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بویین میاندشت
جلسه ای به منظور تجهیز سینما سیار بویین میاندشت در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، جلسه ای به منظور تجهیز سینما سیار بویین میاندشت با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش، کارشناسان اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسن کیخایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویین میاندشت در خصوص همکاری اداره آموزش و پرورش در برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری، نحوه شکل گیری و راه اندازی سینما سیار، مشکلات و آسیب های اجتماعی موجود، نبود فضاهای فرهنگی کافی در شهرستان و لزوم شکل گیری سینمایی فعال در شهرستان مطالبی را بیان کرد.

در ادامه زالی رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان در مورد برنامه های فرهنگی و هنری اداره و همکاری های این دو دستگاه فرهنگی، فعالیت های فرهنگی و هنری و کارکردهای مرتبط با کانون شهید مطهری(ره) بویین میاندشت و لزوم ایجاد نشاط و روحیه امید در بین دانش آموزان توضیحاتی را بیان نمود.

سپس کارشناس اداره امور سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در خصوص سینماهای سیار، شرایط راه اندازی سینمای دائم، استاندارهای یک سینما، امنیت مکان های پخش فیلم و... سخنانی را ایراد نمود و در ادامه بازدیدی از سالن سینما کانون شهید مطهری(ره) به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۱۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500