• اخبار

نمایشگاه کتاب پاسخگوی سلایق مختلف است

نمایشگاه کتاب پاسخگوی سلایق مختلف است
مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: نمایشگاه کتاب از تنوع بسیار خوبی برخوردار بوده و می‌تواند پاسخگوی سلایق مختلف باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رمضانعلی معتمدی اظهار کرد: باید از برگزارکنندگان این نمایشگاه تشکر کنیم که این رویداد فرهنگی را ایجاد می‌کنند تا عموم مردم از تازه‌های حوزه نشر اطلاع پیدا کنند و نیازهای فرهنگی خود را تامین کنند.

وی ادامه داد: بازدید از این نمایشگاه‌ها می‌تواند در توسعه؛ ترویج و تعمیق فرهنگ کتابخوانی تاثیرگذار باشد، در دین و احادیث ما تاکیدات فراونی بر کتاب و مطالعه شده است.عموم مردم ما برای افزایش سطح آگاهی باید به سمت کتاب بیایند چرا که هیچ چیز نمی‌تواند جای فرهنگ مکتوب و کتاب را بگیرد.

مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه کتاب ماندگار است و می‌تواند برای نسل‌های مختلف باقی بماند، گفت: نمایشگاه کتاب اصفهان اتفاق بسیار خوبی بود که در این زمان برگزار شد، بر اساس گزارشات، استقبال مردم بسیارچشمگیر است، نیاز است از این نوع اتفاقات خوب در طول سال وجود داشته باشد تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

وی عنوان کرد: غرفه‌های متنوعی در نمایشگاه امسال وجود دارد که موضوعات مختلف را شامل می‌شود، نمایشگاه پاسخگوی سلایق مختلف است، اصفهان ظرفیت‌های بسیاری در حوزه نشر دارد و امید است سال‌های آینده بتوان ناشران بیشتری را در نمایشگاه داشت.

خاطر نشان می‌شود، سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با شعار «بخوان برای زندگی» از 9 تا 15 آبان‌ماه در نمایشگاه‌های بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان پذیرای علاقمندان به یار مهربان است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۴۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500