• اخبار

توسعه فرهنگ کتابخوانی به بهبود شرایط محیط زیست کمک می‌کند

توسعه فرهنگ کتابخوانی به بهبود شرایط محیط زیست کمک می‌کند
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: نمایشگاه کتاب اصفهان در بهترین شرایط برگزار شد و این در حالی است که باید توجه داشت توسعه فرهنگ کتابخوانی می‌تواند به بهبود شرایط محیط زیست کمک کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سید رحمان دانیالی در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان اظهار کرد: بسیار خوشحالم که از نمایشگاه کتاب اصفهان بازدید کردم، نمایشگاه کمک می‌کند تا ارتباط مردم با کتاب گسترش یابد.

وی ادامه داد: کتاب تا حدودی مغفول واقع شده در حالی که توجه به کتاب کمک زیادی به بهبود زندگی و حتی مباحث زیست محیطی می‌کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان تاکید کرد: استقبال مردم از نمایشگاه کتاب بسیار چشمگیر بوده و از نقاط قوت آن می‌توان به تنوع کتب اشاره داشت، امید است برنامه‌ریزی به شکلی باشد که همه مردم به سمت کتاب بیایند و مسائل زیست محیطی نیز در این زمینه دیده شود.

دانیالی گفت: نمایشگاه کتاب اصفهان در بهترین شرایط برگزار شد و این در حالی است که باید توجه داشت توسعه فرهنگ کتابخوانی می‌تواند به بهبود شرایط محیط زیست کمک کند.

خاطر نشان می‌شود، سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با شعار «بخوان برای زندگی» از 9 تا 15 آبان‌ماه در نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500