• اخبار

برگزاری نمایشگاه کتاب تاثیر مثبتی بر اقتصاد نشر دارد

برگزاری نمایشگاه کتاب تاثیر مثبتی بر اقتصاد نشر دارد
شاعر اصفهانی در بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب تاثیر مثبتی بر اقتصاد نشر دارد و به این مقوله کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدرضا کاکایی اظهار کرد: فرهنگ خواندن کتاب باید در میان مردم گسترش یابد، نباید کتاب در کتابحانه‌ها بدون استفاده بماند، برگزاری نمایشگاه کتاب در گسترش اقبال به کتاب نقش دارد و در کنار برنامه‌های جنبی در کنار نمایشگاه می‌توان کتابخوانی را در بین مردم گسترش داد.

این شاعر اصفهانی با تقدیر از عوامل برگزاری نمایشگاه ادامه داد: نمایشگاه تاثیر مثبتی بر اقتصاد نشر دارد و به این مقوله کمک می‌کند و هر چه این نمایشگاه‌ها بیشتر شود اطلاعات مخاطبان از کتب مختلف افزایش می‌یابد و علاقمندان می‌توانند کتب مورد نیاز خود را تهیه کنند.

دبیر مجامع ادبی استان اصفهان تصریح کرد: استقبال مردم از نمایشگاه کتاب بسیار خوب است و حضور این جمعیت می‌تواند فاکتور خوبی باشد که نشان می‌دهد مردم ارتباط قلبی خوبی با کتاب دارند، به کتاب اهمیت می‌دهند و از آن استفاده می‌کنند.

خاطر نشان می‌شود سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با شعار «بخوان برای زندگی» از 9 تا 15 آبان‌ماه در نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500