• اخبار

استقبال اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب اصفهان

استقبال اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب اصفهان
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: یکی از نقاط قوت نمایشگاه کتاب، استقبال اقشار مختلف مردم از نمایشگاه کتاب بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدعلی جعفری در حاشیه بازدید از نمایشگاه کتاب اصفهان اظهار کرد: بدون شک یکی از راه‌های ترویج کتاب برگزاری نمایشگاه است تا مردم بتوانند کتب مورد نیاز خود را با تحفیف‌های مناسب تهیه کنند، علاوه بر این افرادی که در حالت عادی کتابخوان نیستند نیز با حضور در نمایشگاه به سمت کتاب می‌آیند، نشاط اجتماعی حاصل می‌شود تا مردم کتاب بخرند و مطالعه داشته باشند، به هر صورت برگزاری این نمایشگاه‌ها اتفاق بسیار خوبی است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه و با تمهیدات اندیشیده شده کتابفروشان حضور فعال داشتند، در این زمان نیز باید از این فرصت استفاده کنند که در نمایشگاه این اتفاق افتاد و به کتابفروشان توجه ویِژه شد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افزود: می‌توان غرفه‌ای در نمایشگاه به نمایش مراحل تولید کتاب اختصاص داد تا مردم بتوانند با پروسه نشر کتاب آشنا شوند.

وی تصریح کرد: استقبال مردم از نمایشگاه بسیار خوب است، کارگاه‌های بسیار خوبی در نمایشگاه برگزار شد که اتفاق بسیار خوبی است، حضور پررنگ اقشار مختلف مردم از جمله کتابفروشان نیز از نقاط قوت نمایشگاه است، همه اقشار در نمایشگاه حضور دارند و با شور و نشاط از نمایشگاه بازدید کردند و محصولات متناسب با همه سنین در نمایشگاه وجود دارد.

جعفری در پایان بیان کرد: جا دارد از تمامی عوامل برگزاری این رویداد مهم فرهنگی تشکر ویژه کنم، زحمات بسیاری برای برگزاری این نمایشگاه شکل گرفت که جای تقدیر دارد.

خاطر نشان می‌شود سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب اصفهان با شعار «بخوان برای زندگی» از 9 تا 15 آبان‌ماه در نمایشگاه‌های اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500