اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با امام جمعه نجف آباد با اشاره به گستردگی فعالیت‌های حوزه فرهنگ گفت: تلاش خود را برای انتخاب گزینه اصلح در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد مبذول داشتیم و در این راستا آقای لوح موسوی برای ریاست این اداره انتخاب شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از متولیان اصلی حوزه فرهنگ کشور بوده که گستردگی بسیار متنوعی در این زمینه دارد و از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، حوزه قرآن و عترت، هنر، رسانه، کتاب و نشر تا حوزه‌های مربوط به هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به تبع آن ادارات کل و ادارات شهرستان‌ها فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه نجف آباد در حوزه‌های مختلف فرهنگی هنری ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد، اظهار کرد: ائمه جمعه محور فعالیت‌های فرهنگی، دینی و قرآنی شهرستان‌ها هستند و به همین دلیل ریاست شورای فرهنگ عمومی بر عهده ائمه جمعه نهاده شده و همراهی و تعامل با ائمه محترم جمعه به عنوان یک اصل باید توسط روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری شود.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد نیز در این دیدار با خیر مقدم به حاضران به بیان توضیحاتی پیرامون وضعیت فرهنگی شهرستان نجف آباد پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با امام جمعه نجف آباد با حضور حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مشاور مدیرکل در امور شهرستان‌ها و سید حسن لوح موسوی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد ۱۱ تیر انجام شد.

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید