اخبار

برگزاری جلسه هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی استان اصفهان

برگزاری جلسه هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی استان اصفهان
جلسه هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در جلسه هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی با اشاره به اهمیت توجه به امر آموزش گفت: در بخش فرهنگ دغدغه توجه به امر آموزش از دیگر حوزه‌ها بیشتر بوده چرا که فعالان فرهنگی هنری لازم است مرتب خود را به روز نمایند، همچنین پرورش نسل بعد نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد که این مهم جز از طریق آموزش‌های دقیق و حرفه‌ای میسر نمی‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تشکر از عوامل برگزاری آزمون جامع و ادواری استانداردهای مهارتی اظهار کرد: این اداره کل در دو محور مسئله آموزش را پیگیری می‌کند یکی موضوع آموزش مخاطبان که از طریق هنرستان‌های هنرهای زیبا، مرکز علمی کاربردی، موسسات فرهنگی هنری و آموزشگاه‌های دارای مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن را انجام می‌دهد و دیگری بحث آموزش پرسنل اداره کل بوده که آن را از طریق بخش آموزش اداره کل پیگیری می‌کنیم.

وی با تاکید بر لزوم کاربردی‌تر کردن آموزش‌های مرتبط با مباحث فرهنگی هنری خاطرنشان کرد: ما به امر آموزش به عنوان یک اولویت مهم نگاه کرده و تمام تلاش خود را برای به روز و کاربردی‌تر کردن آموزش‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان انجام خواهیم داد.

در این جلسه همچنین پرویز طاهری مسئول شورای راهبردی آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گزارشی از برگزاری دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی ارائه و در ادامه از عوامل برگزاری این آزمون در اصفهان و شهرستان‌های استان تقدیر شد.

خاطرنشان می‌شود، جلسه هم‌اندیشی و تجزیه و تحلیل دومین آزمون جامع و بیست و هشتمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی 15 مرداد در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید