اخبار

ادای احترام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهدای کاشان

ادای احترام معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهدای کاشان
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به کاشان با حضور در گلزار شهدا به شهدای این شهر ادای احترام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بدو ورود به کاشان با حضور در گلزار شهدای این شهر به شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعان حرم و حریم امنیت ادای احترام کرد.

فقهی زاده همچنین ضمن حضور در مزار مرحوم آیت الله مهدی یثربی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فقید کاشان به ایشان ادای احترام کرد.

بازدید از موسسات فرهنگی قرآنی کاشان و آران و بیدگل، رونمایی از آثار قرآنی، حضور در جمع مدیران مسئول موسسات قرآنی از جمله برنامه‌های سفر یک روزه معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل است.

خاطرنشان می‌شود، حضور معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گلزار شهدای کاشان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، خدمت کن مدیرکل امور استان‌های معاونت قرآن و عترت، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان ۱۶ مرداد انجام شد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید