اخبار

بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان

بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآنی امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عبدالهادی فقهی زاده در بازدید از موسسه قرآنی امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان با اشاره به اهمیت اهتمام به حفظ و قرائت نهج البلاغه گفت: نهج البلاغه معجزه معنوی، علمی و بیانی است که به جز از امیرالمومنین(علیه السلام) چنین سخنانی بر نمی‌آید.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نهج البلاغه را سیاسی ترین، فکری ترین و فرهنگی ترین کتاب حدیثی شیعه و سنی دانست و افزود: از نهج البلاغه غلو، تفکر تکفیری و شیعه انگلیسی در نمی‌آید و نهج البلاغه تفسیر قرآن کریم است از مفسری که اشتباه نمی‌فهمد و اشتباه نمی‌گوید و معنویت ناب و معتدل است.

وی پاسداری از حریم قرآن و سنت رسول الله(صلی الله علیه و آله) و تفسیر صحیح آنها را از جمله وظایف ائمه اطهار علیهم السلام دانست و اظهار امیدواری کرد فعالان موسسه قرآنی امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان افتخار خدمت به قرآن و نهج البلاغه را همواره داشته باشند.

خاطرنشان می‌شود، بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآنی امیرالمومنین(علیه السلام) کاشان با حضور خدمت کار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت وزارت، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کاشان ۱۶ مرداد انجام شد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید