اخبار

دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاد شریف کاشانی

دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاد شریف کاشانی
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاد شریف کاشانی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با استاد شریف کاشانی با آرزوی سلامتی و طول عمر برای این شاعر پیشکسوت و تقدیر از تالیفات استاد شریف گفت: ترجمه قرآن کریم استاد شریف بسیار ارزشمند است و تلاش می‌کنیم این ترجمه منظوم قرآن مجوز چاپ و انتشار بگیرد.

معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه ضمن بازدید از آثار این شاعر و مولف کاشانی، تابلوی خوشنویسی با مضمون قرآنی به وی اهدا نمود.

استاد علی شریف کاشانی یکی از چهره‌های برجسته تاریخ ادبیات کاشان است و سروده‌های این سخن سرای معاصر اخلاقی، معنوی، اجتماعی، حماسی، مذهبی و ولایی بوده و قرآن کریم و نهج البلاغه را به نظم درآوده است.

خاطرنشان می‌شود، دیدار معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استاد شریف کاشانی با حضور خدمت کار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت وزارت، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، میثم نمکی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کاشان ۱۶ مرداد انجام شد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید