اخبار

بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل

بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل
معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، عبدالهادی فقهی زاده معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل با تقدیر از فعالیت‌های این موسسه برای مدیر و کارکنان این موسسه قرآنی آرزوی موفقیت نمود.

مدیر موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل نیز در این بازدید به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت‌های موسسه پرداخت و گفت: موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل مجوز خود را سال ۸۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده و اکنون در رشته‌های تخصصی قرائت، روخوانی، روان خوانی، تفسیر، حفظ، تربیت و اعزام مبلغ و... فعالیت دارد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید معاون قرآن و عترت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از موسسه قرآن و عترت بیت الزهرا(سلام الله علیها) آران و بیدگل با حضور خدمت کار مشاور اجرایی معاونت قرآن و عترت وزارت، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اسماعیل بایبوردی فرماندار و سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران و بیدگل ۱۶ مرداد انجام شد.

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۲۱:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید