اخبار

برگزاری بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان نطنز

برگزاری بزرگداشت روز خبرنگار در شهرستان نطنز
به مناسبت روز خبرنگار، مراسم بزرگداشت و تجلیل از خبرنگاران نطنز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، به مناسبت فرارسیدن ١٧ مرداد ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار، مراسم بزرگداشت و تجلیل از خبرنگاران شهرستان نطنز در مجل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور فرماندار و مسئولین و خبرنگاران فعال شهرستان نطنز برگزار شد ابتدا علی مشربی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی نطنز با تبریک به خبرنگاران و گرامیداشت این روز بزرگ به زحمات ارزشمند خبرنگاران درطول سال و فعالیت آنها با ادارات و ارگان ها در سطح شهرستان نطنز اشاره کرده و خواستار همکاری مدیران ادارات با خبرنگاران جهت انعکاس اخبار و رویدادهای ادارات شهرستان شد..
مشربی در خصوص نقش ویژه خبرنگاران در جامعه گفت: خبرنگار می تواند با تبلیغ خدماتی که در کشور رخ میدهد، آرامش را به مردم ارزانی کند؛ خبرنگار باید گفتار و کردار و رفتاری زیبا و پسندیده در جامعه داشته باشد و با انصاف و وجدانی برگرفته از صداقت و عدالت اخبار جامعه را به اطلاع عموم مردم برساند.
وی در پایان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهیدان رسانه اظهار کرد: روز خبرنگار تکریم اهل قلم و تکریم ارزش های انسانی است و در این میان شهدا به عنوان الگوهای والای انسانی در صدر این تکریم قرار می گیرند.
در ادامه یوسف حسنی فرماندار نطنز نقد سازنده و منصفانه خبرنگاران را موجب پیشرفت خدمات و فعالیت ها دانست و اظهار کرد: انتقاد منصفانه خبرنگاران فرصتی برای اندیشیدن و نگاه دقیق مدیران برای رفع مشکلات است.
وی ادامه داد: حضور خبرنگاران در جامعه قوت قلبی برای مسئولان در اطلاع رسانی و رفع نیازهاست و حرمت و کرامت آنان باید همواره حفظ شود، ارتباط قوی مدیران با خبرنگاران و بیان خدمات نظام و دولت به مردم باید جدی گرفته شود.
حسنی افزود: خبرنگاران نقش مهمی در اطلاع رسانی دارند و اصحاب قلم باید در مسیر حق و عدالت قلم بزنند و باید در انعکاس سریع، صحیح و صادقانه گام برداشته و در این راستا توجهی ویژه داشته باشند.
در پایان فرماندار نطنز با اهدای لوحی از خبرنگاران و فعالان رسانه ها تجلیل کرد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید