اخبار

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از دفاتر نشریات و پایگاه‌های خبری شهرستان

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از دفاتر نشریات و پایگاه‌های خبری شهرستان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از دفاتر نشریات این شهرستان به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی در جمع مدیر مسئولان نشریات و پایگاه های خبری با عرض تبریک روز خبرنگار و تقدیر و تشکر از فعالیت های خبری و رسانه ای که در طول سال توسط آنها انجام می گیرد بر تعامل هرچه بیشتر خبرنگاران با هر گرایش فکری و جناحی با یکدیگر تأکید کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به دغدغه های که در حرفه خبرنگاری وجود دارد، حرفه خبرنگاری را جزو مشاغل سخت و پرخطر عنوان کرد و خبرنگاران را حلقه ارتباط مردم با مسئولین و مسئولین با مردم دانست و عملکرد درست اصحاب رسانه در این زمینه را باعث تأثیرگذاری بیشتر و بهتر بر مخاطبین عنوان کرد.

وی صداقت، واقع نگاری، اخلاق مداری، همدلی و نقد منصفانه و دلسوزانه را از اصول مهمّ برشمرد و ابراز امیدواری کرد اصحاب رسانه با سرلوحه قراردادن این اصول در مسیر اطلاع رسانی به مردم موفق و سربلند باشند.

خاطرنشان می شود، برنامه گرامیداشت روز خبرنگار همراه با تجلیل از اصحاب رسانه به همراه کارگاه آموزشی خبر توسط فرمانداری، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل در فرمانداری شهرستان برگزار می‌شود.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید