اخبار

برگزاری مراسم روز خبرنگار در شاهین شهر

برگزاری مراسم روز خبرنگار در شاهین شهر
مراسم روز خبرنگار با حضور مسئولان شاهین شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مراسمی جهت خانواده و اهالی رسانه شهرستان با حضور رئیس و معاونین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس و معاونین سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، خبرنگاران و خانواده آنان و برخی علاقمندان به حوزه رسانه در سالن بهار شاهین شهر برگزار شد.

فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان در این مراسم با خیر مقدم به حاضرین و تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: در شرایط امروز، رسانهها و به خصوص خبرنگاران نقش مهمی در روشنگری جامعه دارند.

وی گفت: باید رفع مشکلات مطبوعات و رسانه‌ها در دستور کار مسؤولان کشور باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شاهین‌شهر و میمه با بیان اینکه خبرنگاران باید روشنگری را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند، بیان کرد: مهم‌ترین رسالت رسانه‌ها رعایت حقوق شهروندی و ایجاد امنیت روانی در جامعه است.

عضو شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر در ادامه اظهار کرد: فعالیت خبری و رسانهای اقدام بسیار ارزشمندی برای افزایش فرهنگسازی در سطح جامعه بوده و بهنوعی یک نوع سرمایهگذاری بلندمدت برای آینده پیش رو قلمداد می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه نگاه خبرنگاران باید به سمت تولید خبر جهت آگاهی بخشی به جامعه برود، بیان کرد: شهری همچون شاهین‌شهر که بیش از ۹۰ درصد افراد آن تحصیل‌کرده و باسواد هستند باید در مسیر تولید خبر، گفتمان یا جریان سازی قرار گیرد.

خاطرنشان می‌شود، این برنامه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری و پردیس هنرمندان شهرستان برگزار و در پایان از خبرنگاران فعال شهرستان با اهداء لوح و هدیه تقدیر شد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید