اخبار

بزرگداشت روز خبرنگار در شهرضا برگزار شد

بزرگداشت روز خبرنگار در شهرضا برگزار شد
نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه با مسئولین به مناسبت بزرگداشت روز خبرنگار با محوریت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا در نهالستان شهرداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این مراسم سعید طبیبیان با تبریک روز خبرنگار و عید سعید قربان گفت: شهرضا، یکی از با سابقه‌ترین شهرستان‌های استان اصفهان در حوزه مطبوعات و رسانه‌ها است و قدمت فعالیت‌های رسانه‌ای و خبری در شهرضا به بیش از ۸۰ سال می‌رسد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا با بیان این‌که ایجاد امید و نشاط در مردم و جلوگیری از ترویج روحیه یأس و ناامیدی در جامعه، مهمترین رسالت خبرنگاران است، افزود: دقت در دریافت و درک اخبار، تلاش در انتقال سریع و صداقت در بیان از مهمترین ویژگی‌های خبرنگاران است که کار آن‌ها را به حرفه‌ای ویژه و در عین حال سخت تبدیل کرده است.

وی با بیان این‌که فضای مجازی سبب شده که مردم کمتر به سراغ مطبوعات مکتوب بروند، گفت: حوزه رسانه‌های مجازی، امروز به پُر طرفدارترین رسانه‌های خبری تبدیل شده‌اند.

طبیبیان با تأکید بر این‌که انعکاس اخبار و گردآوری درست اطلاعات وظیفه خبرنگاران است، بیان کرد: در شهرضا بیش از ٥٠ نفر در حوزه رسانه و مطبوعات فعالیت می‌کنند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا با اشاره به هنرستان هنرهای زیبای شهرضا به عنوان یک ظرفیت فرهنگی در شهرضا عنوان کرد: شهرستان شهرضا در استان اصفهان نخستین شهرستانی است که دارای هنرستان هنرهای زیبا است، این هنرستان نیازمند حمایت‌های بیشتری از سوی مسؤولان شهرستان و استان اصفهان است.

علی اصغر رفیعی‌نژاد فرماندار شهرضا در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرضا با بیان این‌که خبرنگاران باید تنها حق را بنویسند، بیان کرد: جای تحلیل و تفسیر بر اتفاق‌ها و خبرها در رسانه‌ها و مطبوعات و شبکه‌های مجازی خالی است.

در این مراسم که امام جمعه، بخشدار مرکزی و معاونان فرمانداری شهرضا حضور داشتند، خبرنگاران شهرستان شهرضا به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود پرداختند.

۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید