اخبار

بررسی طرح احداث پردیس سینمایی امید در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل

بررسی طرح احداث پردیس سینمایی امید در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل
جلسه بررسی احداث پردیس سینمایی امید به مساحت ٢٠٠٠ مترمربع در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، سعید ضابطی از احداث پردیس سینمایی طرح امید در شهر ابوزیدآباد آران و بیدگل خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و سازمان امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و باتوجه به درخواست شهرداری ابوزیدآباد نشست بررسی و جانمایی احداث پردیس سینمایی برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل افزود: طی مکاتبات و رایزنی های انجام شده کمیسیون بند٢ احداث سینما تشکیل و موافقت اصولی اولیه از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان صادر شد.

سعید ضابطی هدف از احداث پردیس سینمایی را؛ ایجاد زیرساخت‌های فرهنگی هنری در شهرهای تابعه شهرستان آران و بیدگل به منظور انجام برنامه های فرهنگی هنری و همچنین نیاز شهر ابوزیدآباد به سالن سینما به عنوان یکی از نیازهای مهمّ و ضروری مردم این شهرعنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح سینمای امید مختص شهرهای زیر50 هزار نفر جمعیت می باشد، ادامه داد: شهرداری ابوزیدآباد در راستای اجرای این طرح، زمینی را در بهترین نقطه شهر(بلوار اصلی) به مساحت ٢٠٠٠مترمربع به این امر اختصاص داده است.

خاطرنشان می شود، نشستی در راستای بررسی و جانمایی احداث پردیس سینمایی در راستای اجرای طرح سینما امید در شهر ابوزیدآباد با حضور شهردار و شورای اسلامی شهر و نمایندگان ادارات راه و شهرسازی و نیروی انتظامی شهر ابوزیدآباد برگزار شد و پس از تأیید نهایی طرح توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی مراسمی احداث سینما آغاز خواهد شد.

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید