اخبار

برگزاری محفل شعر در دهاقان

برگزاری محفل شعر در دهاقان
محفل شعر به همت انجمن ادبی ققنوس و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهاقان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مصطفی صالحی با تقدیر از شعرا و ادبای حاضر در این محفل گفت: شعر در صورتی ارزش دارد که در مسیر صحیح به کار افتد، سازنده و هدفدار باشد و از آن بهره‌گیری مثبت شود بنابر این ملاک کار شعرا می بایست دین و رعایت تقوا و لباس حلم و صبر باشد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهاقان افزود: شعر و موسیقی مانند زبان دل و احساس اند و بی گمان آنچه از دل برخیزد لاجرم بر دل نشیند.

در این مراسم از شعرای انجمن ادبی ققنوس تقدیر و شعرای شهرستان دهاقان، شهرضا و بروجن و دو گروه موسیقی سنتی از هنرمندان دهاقانی به شعر خوانی و اجرای برنامه پرداختند و میهمان ویژه این مراسم دکتر میرباقری فرد از دانشمندان سرشناس دهاقانی بود که به ایراد کلام پرداخت.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دهاقان، علی اصغر قاسمیان در مراسم تجلیل از خبرنگاران دهاقان گفت: خبرنگاران یک وظیفه خطیر و حساس بر عهده دارند که از یک لحاظ به حقوق اجتماعی و اقتصادی ارتباط دارد و به نوعی وظیفه نشان دادن نقاط قوت حوزه های مختلف و اطلاع رسانی و رفع نقص های جامعه را عهده دارد هستند.

فرماندار دهاقان افزود: مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی به دست خبرنگاران است و با همکاری دستگاه های اجرایی این وظیفه خطیر باید به نحو احسن انجام پذیرت.

مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان با حضور جمعی از مسئولان در فرمانداری دهاقان برگزار شد.

۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۵۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید