اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد راعی

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد راعی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد راعی قلم‌زن برجسته اصفهانی دیدار و از کارگاه وی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد رجبعلی راعی قلم‌زن برجسته اصفهانی دیدار و از کارگاه وی بازدید کرد.

حجت الاسلام انصاری در این دیدار با تبریک دهه ولایت و عید سعید غدیرخم، اهالی فرهنگ و هنر را از جمله ذخایر و سرمایه‌های معنوی کشور دانست و با اینکه دیدار با هنرمندان غنیمتی است که تلاش داریم به مناسبت‌های مختلف از آن بهره ببریم، گفت: استاد راعی بدون شک از سرمایه‌های کم‌نظیر استان اصفهان محسوب می‌شوند و آثار ایشان در زمینه‌های عرفانی و مذهبی قابل توجه و ستودنی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در ادامه با تمجید از فعالیت‌های هنری و آموزشی استاد راعی برای وی آرزوی موفقیت و طول عمر نمود.

استاد راعی نیز در این دیدار ضمن خیرمقدم به حاضران به بیان توضیحاتی پیرامون روند فعالیت‌های هنری و نیز آثار هنری در دست ساخت در کارگاه خود پرداخت.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با استاد راعی با حضور حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل 24 مرداد در کارگاه این هنرمند انجام شد.

 

۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید