اخبار

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در سمیرم برگزار شد

مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در سمیرم برگزار شد
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار ٢٦ تیرماه٩٨ با حضور اصحاب رسانه در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این مراسم ابتدا، مرتضی نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم، ضمن تبریک این روز به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: باید تلاش کنیم در جهت امیدبخشی به جامعه حرکت کنیم تا بتوانیم روزهای خوبی را برای آینده متصور باشیم.

وی در ادامه شغل خبرنگاری را شغلی پرمخاطره خواند و ابراز کرد: خبرنگاری مستلزم دقت فراوان است، خبرنگاران هم می‌توانند برای جامعه بهترین استفاده را داشته باشند و هم بدترین استفاده را.

نادری گفت: لازمه خبرنگار بودن، داشتن سه مهارت است: مهارت اول، داشتن مهارت کلامی تا بتواند حرف خود و جامعه را بیان کند، مهارت دوم ایجاد یک رابطه تفاهم‌آمیز بین خبرنگار و مدیران است. و مهارت سوم مهارت تبادل اطلاعات است.

وی افزود: ما همه در حال انجام یک فعالیت اجتماعی مشترک هستیم و باید از خبرنگاران به‌عنوان کسانی که این رسالت اجتماعی را پذیرفته‌اند سپاسگزار باشیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در امنیت، سلامت و فرهنگ‌سازی جامعه دارند، تصریح کرد: باید پیش از انتشار یک خبر ابتدا بازتاب آن بررسی شود تا موجب پیشمانی نشود.

در ادامه مراسم خبرنگاران شهرستان سمیرم به بیان مشکلات و مسائل صنف خبرنگاران پرداختند.

این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی به اصحاب رسانه پایان یافت.

۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید