اخبار

رونق نمایشگاه‌های نقاشی در شهریورماه 98 در نگارخانه‌های اصفهان

رونق نمایشگاه‌های نقاشی در شهریورماه 98 در نگارخانه‌های اصفهان
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان جعفری با اشاره به عملکرد نگارخانه‌های استان اصفهان در آخرین ماه فصل تابستان 98 از رونق نمایشگاه‌های نقاشی در شهریورماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدعلی جعفری با اشاره به عملکرد نگارخانه‌های استان اصفهان در آخرین ماه فصل تابستان 98 گفت: نگارخانه نگاه نو نمایشگاه گروهی نقاشی را از اول تا 5 شهریور در برنامه خود دارد و نگارخانه دیدار نمایش و فروش آثار نقاشی از 25 مرداد تا 6 شهریورماه در دست اجرا دارد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین نگارخانه صفر و یک مجموعه عکس های مجید برزگر از اول تا 27 شهریور را برگزار می‌کند.

وی همچنین با اشاره به برنامه نگارخانه‌های اصفهان در مرداد ماه اظهار کرد: در نیمه پایانی مرداد ماه سال جاری نگارخانه کوثر وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نمایشگاه نگارگری خانم مریم کدخدایی را برگزار نمود و نگارخانه صفوی اجرای زنده و نمایش آثار هنری به مناسبت عید تا عید را در برنامه کاری خود داشت.

جعفری افزود: همچنین نگارخانه ماندانا نمایشگاه رقابت نقاشی کودک و نوجوان با همکاری آموزشگاه نوتاش به همراه برگزاری کارگاه نقاشی کودکان در روز گشایش نمایشگاه را در نیمه پایانی مرداد ماه سال جاری برگزار کرد.

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید