اخبار

برگزاری آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی استان اصفهان

برگزاری آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی استان اصفهان
آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی استان اصفهان همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری  در آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی استان اصفهان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت و نیز با تبریک روز کارمند از اصفهان به عنوان استانی خوشنام در حوزه فرهنگ و هنر یاد کرد و گفت: اصفهان شهر علم، دین، ایثار و فداکاری بوده و امروز نیز این شهر علما، بزرگان، هنرمندان و فرهنگیان مطرح و شناخته شده‌ای دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خدمت گذاری به حوزه فرهنگ و هنر اصفهان را افتخار دانست و تصریح کرد: امروز با حضور وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ و هنر استان آیین افتتاح ساختمان بازسازی شده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد که امیدواریم در ساختمان جدید بتوانیم بیش از گذشته خدمتگذار اصحاب فرهنگ و هنر استان باشیم.

وی با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و رونق این موضوع در اصفهان خاطرنشان کرد: امروز و در این آیین ۷ باب کتابخانه در سطح استان اصفهان به بهره‌برداری می‌رسد.

خاطرنشان می‌شود، آیین افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های فرهنگی استان اصفهان با حضور حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی وزارت، علی غیاثی مدیرکل امور هماهنگی استان‌های وزارت، علی اصغر سیدآبادی مشاور وزیر در امور برنامه ریزی، امین عارف نیا مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، علیرضا تابش رئیس بنیاد سینمایی فارابی ۴ شهریور انجام شد.

۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید