اخبار

سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر در استان اصفهان برگزار می‌شود

سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر در استان اصفهان برگزار می‌شود
مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برگزاری سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، پرویز طاهری با اعلام این خبر گفت: سومین آزمون جامع و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر با شرکت 1549 نفر، به صورت هم‌زمان با سراسر کشور در 5 حوزه مرکز استان و شهرستانی، در دو بخش نظری و عملی، جمعه 8 شهریور 98 برگزار می‌شود.

مسئول آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: آزمون‌های جامع هر سال تحصیلی در 3 نوبت به صورت سراسری در تمامی حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و شامل مهارت آموزان رشته‌های مهارتی بخش فرهنگ و هنر که در مراکز مهارت آموزی وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ثبت نام کردند، می‌باشد؛ همچنین این آزمون شامل استادکاران ماهر و نیمه ماهری است که به صورت حرفه‌ای در بخش‌های هنری فعالیت می‌کنند.

وی افزود: سومین آزمون جامع با 1175 نفر داوطلب در 23 رشته نظام قدیم و جدید آموزش و پرورش و 67 استاندارد و بیست و نهمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی بخش فرهنگ و هنر با 374 نفر در 21 رشته نظام قدیم و جدید آموزش و پرورش و 60 استاندارد ثبت نام کرده‌اند.

طاهری گفت: آزمون‌های عملی در روزهای پنج‌شنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه مورخ 7، 8، 9 و 10 شهریورماه سال جاری با حضور سرناظران اعزامی دفتر آموزش و توسعه فعالیت‌های فرهنگی هنری برگزار می‌شود.

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید