اخبار

برگزاری یادواره هزار کارمند شهید استان اصفهان

برگزاری یادواره هزار کارمند شهید استان اصفهان
یادواره هزار کارمند شهید استان اصفهان با حضور استاندار اصفهان در گلستان شهدای این شهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در یادواره هزار کارمند شهید استان اصفهان، ضمن گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: همه ما روزی از این دنیای فانی خواهیم رفت اما خوشا به حال کسانی که توفیق و عظمت شهادت نصیب آنها می شود.

وی ادامه داد: اعتقاد دارم تمامی خاطرات شهدا نوشته شود و مورد استفاده نسل امروز قرار گیرد زیرا هرکدام از این خاطرات درسی برای آینده ما است.

استاندار اصفهان عنوان کرد: به تمامی شهدا ادای احترام می کنیم البته در این مسیر شهیدان رجایی و باهنر را باید الگو قرار دهیم زیرا این شهدا در زندگی خود ساده زیست و خادم مردم بودند که این ویژگی ها می تواند چراغ راه، کارگزاران و کارکنان دولت قرار گیرد.

وی اضافه کرد: صبر و مقاومت و ایستادگی مردم در برابر استکبار جهانی با توجه تحریم های متعدد و محاصره اقتصادی و همگامی و همدلی با دولت تدبیر و امید، ستودنی است.

رضایی تاکید کرد: همه ما مدیون حضرت امام خمینی(ره) و نظام و انقلاب اسلامی هستیم به همین دلیل برای اینکه بتوانیم دین خود را ادعا کنیم باید از هر فرصتی برای ارائه خدمت به مردم بهره ببریم.

وی خاطرنشان کرد: نظام جمهوری اسلامی همه ما را به فطرت پاکمان هدایت کرده است که باید شکرگذار و قدردان آن باشیم.

خاطرنشان می‌شود، یادواره هزار کارمند شهید استان اصفهان با حضور مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی و جمعی از کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 7 شهریور در گلستان شهدای اصفهان برگزار شد.

۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید