اخبار

آیین گرامیداشت و تجلیل از کارمندان آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت هفته دولت

آیین گرامیداشت و تجلیل از کارمندان آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت هفته دولت
همزمان با بزرگداشت هفته دولت و روز کارمند، آیین گرامیداشت و تجلیل از کارمندان شهرستان آران و بیدگل در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، آیین گرامیداشت و تجلیل کارمندان شهرستان آران و بیدگل با محوریت فرمانداری شهرستان و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن همایش شهدای دولت برگزار و برنامه های متنوعی نظیر تقدیر از کارمندان ادارات شهرستان، اهدای هدایا به برندگان مسابقه ویژه هفته دولت، قرعه کشی حاضرین در مراسم و اهدای هدیه به آنان، اجرای برنامه هنری و نمایش تئاتر با موضوع کارمند و تجلیل از ۱۸ خانواده معظم شهدای والامقام کارمند شهرستان آران و بیدگل اجرا شد.

اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و بزرگداشت هفته دولت را فرصت مغتنم برای معرفی دستاوردها و خدمات دولت تدبیر و امید در بخش‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، درمانی، ورزشی و توسعه زیرساخت‌ها در این شهرستان عنوان کرد.

وی روز کارمند را فرصت مطلوبی برای تقدیر و تجلیل از کارکنان تلاشگر، صادق و گرانقدرشهرستان آران و بیدگل ذکر کرد که همواره برای ارتقای شاخص های توسعه ای شهرستان در بخش های مختلف خدمت رسانی می کنند.

سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در حاشیه مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: هفته دولت نمادی است از وحدت مردم و دولت اسلامی که این وحدت و تلاش در جهت تحکیم آن، باعث سرافرازی، پیشرفت و اقتدار کشور می شود.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت و روز کارمند را به همه خدمتگزاران کشور به ویژه همکاران پرتلاش خود در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تبریک گفت.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید