اخبار

افتتاح دفتر توزیع مطبوعات و نشریات فریدن در هفته دولت

افتتاح دفتر توزیع مطبوعات و نشریات فریدن در هفته دولت
با حضور معاون فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از روسای ادارت شهرستان، دفتر توزیع مطبوعات و نشریات سراسری در شهرستان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در پنجمین روز از هفته دولت با حضور معاون فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از روسای ادارات، دفتر توزیع مطبوعات و نشریات سراسری در شهرستان افتتاح شد.

سیده مریم عبداللهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن در آئین گشایش این دفتر ضمن تبریک هفته دولت، هدف از راه اندازی این طرح فرهنگی را کمک به گسترش مطالعه و مطالبه عمومی، دسترسی آسان به مطبوعات و روزنامه ها، ارتقاء سطح آگاهی مردم نسبت به وقایع و رویدادهای چاپ شده در مطبوعات و تسهیل زمینه برای توسعه نشریات و روزنامه های محلی دانست.

عبداللهی ضمن ابراز خرسندی از توانایی و استعداد بالای خبرنگاران شهرستان، گفت: ظرفیت های بسیار متنوعی برای گسترش فعالیت های مرتبط با خبر در منطقه وجود دارد که به ثمر رسیدن آن مستلزم تلاش و ورود موثر فعالان این بخش است.

وی با اشاره به جایگاه مهم رسانه و مطبوعات افزود: خبرنگاران فریدن از توانمندی بسیاری برخوردار هستند، به طوری که در بیشتر موارد تولیدات خبری آنان در مطبوعات و روزنامه های استانی همچنین سایت ها و خبرگزاری های مختلف استفاده می شود و این نشانه خوبی برای بلوغ رسانه در منطقه است.
سپس مسئول دفتر توزیع مطبوعات و نشریات شهرستان فریدن نیز در این آئین اظهار داشت: روزنامه و مطبوعات از پیشینه غنی در تاریخ ایران برخوردار است، به طوری که سرمنشأ بزرگ ترین و مهم ترین رویدادها، جریان سازی ها و به وقوع پیوستن اتفاقات مختلف از این منبع کاغذی ارزشمند بوده است.

وی به سابقه هفت سال فعالیت خبری در خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و مطبوعات استانی و محلی، همچنین کسب عناوین و جوایز مختلف در این عرصه اشاره کرد و افزود: امیدواریم با استمرار رویکرد مثبت مسئولان و حمایت اقشار مردمی، بخش رسانه و مطبوعات منطقه به بالندگی مورد انتظار برسد.

۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید