اخبار

بازدید از پایگاه‌های اوقات فراغت فریدن در هفته دولت

بازدید از پایگاه‌های اوقات فراغت فریدن در هفته دولت
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فریدن به همراه معاون فرماندار، شهردار و شورای اسلامی شهر دامنه از کانون فرهنگی هنری علی ابن ابیطالب(علیه السلام)، کانون فرهنگی هنری فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) و بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این بازدید صفر بدیع زمانی معاون فرماندار شهرستان با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت گفت: توجه به چگونگی گذران اوقات فراغت در نوجوانان و به ویژه جوانان، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

وی افزود: برای کاهش آسیب های اجتماعی و در عین حال بهره گیری مناسب از توان مندی های آنان در این اوقات، ضمن توجه به ضرورت فراهم ساختن وسایل تفریح و آرامش آنها، به برنامه ریزی دقیق و سودمند نیاز است تا از این رهگذر، اوقات فراغتی پربار سپری کنند.

در ادامه سیده مریم عبدالهی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان به پایگاه‌های اوقات فراغت این اداره اشاره کرد و گفت: بیش از ٣٨ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهری و روستایی شهرستان مشغول به فعالیت هستند.

وی همچنین به آموزشگاه‌های آزاد هنری اشاره کرد و گفت: تعداد ٥ آموزشگاه در رشته های موسیقی، هنرهای تجسمی و نمایش نیز زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر داران فعالیت می کنند که نقش مهمی را در غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان شهرستان دارند.

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید