اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان
جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،عباس رضایی نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان در این جلسه با تسلیت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: لازم است جلسات عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام به صورت مردمی برگزار شود و وظیفه همه ما حضور در مجالس روضه و عزای سرور و سالار شهیدان است.

استاندار اصفهان صاحبان فرایند مجالس وعظ و عزاداری را مردم، روحانیون و مداحان دانست و افزود: لازم است در طول سال جلسات متعددی با حضور کارشناسان و صاحب نظران تشکیل شود و محتوای مجالس وعظ وخطابه بررسی و مسائل احتمالی آسیب‌ شناسی شود.

همچنین  در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاریدبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهانبا تسلیت ایام محرم گفت: کلیت سند راهبردی مساجد استان در جلسه قبل تصویب شد و این سند آماده شده که به زودی ابلاغ می‌شود و امیدواریم سبب رونق کار مساجد استان شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهانبا اشاره به برگزاری هفته قرآن و عترت در سطح استان خاطرنشان کرد: سیاست گذار برگزاری هفته قرآن و عترت در استان به عهده شورای فرهنگ عمومی می‌باشد که امیدواریم با همراهی و همکاری تمامی اعضا بتوانیم این حرکت بزرگ قرآنی را به نحو شایسته‌ای برگزار کنیم.

در ادامه جلسه هرکدام از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با حضور اعضا ۱۷ شهریور ماه در استانداری اصفهان برگزار شد.

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید