• اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان
جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان،عباس رضایی نائب رئیس شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان در این جلسه با تسلیت ایام محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین علیه السلام گفت: لازم است جلسات عزای اباعبدالله الحسین علیه السلام به صورت مردمی برگزار شود و وظیفه همه ما حضور در مجالس روضه و عزای سرور و سالار شهیدان است.

استاندار اصفهان صاحبان فرایند مجالس وعظ و عزاداری را مردم، روحانیون و مداحان دانست و افزود: لازم است در طول سال جلسات متعددی با حضور کارشناسان و صاحب نظران تشکیل شود و محتوای مجالس وعظ وخطابه بررسی و مسائل احتمالی آسیب‌ شناسی شود.

همچنین  در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاریدبیر شورای فرهنگ عمومی استان اصفهانبا تسلیت ایام محرم گفت: کلیت سند راهبردی مساجد استان در جلسه قبل تصویب شد و این سند آماده شده که به زودی ابلاغ می‌شود و امیدواریم سبب رونق کار مساجد استان شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهانبا اشاره به برگزاری هفته قرآن و عترت در سطح استان خاطرنشان کرد: سیاست گذار برگزاری هفته قرآن و عترت در استان به عهده شورای فرهنگ عمومی می‌باشد که امیدواریم با همراهی و همکاری تمامی اعضا بتوانیم این حرکت بزرگ قرآنی را به نحو شایسته‌ای برگزار کنیم.

در ادامه جلسه هرکدام از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون دستور کار جلسه پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان با حضور اعضا ۱۷ شهریور ماه در استانداری اصفهان برگزار شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500