• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان دیدار و گفتگو کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تبریک انتصاب وی و آرزوی قبولی عزاداری‌ها در ماه محرم به وظایف محوله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اشاره نمود و بر لزوم تعامل و همراهی بین دستگاه‌های فرهنگی تاکید کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با آرزوی موفقیت برای رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، کار و وظیفه این شورا را بسیار مهم و حساس توصیف نمود و افزود: از ابتدای حضورم در این اداره کل تمام همت و تلاش خود را برای تعامل در حوزه فرهنگ گذاشته‌ام چرا که به این مسئله اعتقاد داشته و تعامل و همدلی را کلید موفقیت می‌دانم.

محمدعلی احمدی نیز در این دیدار با خیر مقدم به تشریح وظایف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پرداخت و بر لزوم حمایت سایر دستگاه‌های فرهنگی از فعالیت‌ها این شورا تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان 20 شهریور انجام شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۴۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500