اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در دیدار با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با ظرفیت‌های این استان در حوزه فرهنگی به ویژه فرهنگ دینی اشاره کرد و گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اداره کل اوقاف و امور خیریه هم خانواده بوده و از این ظرفیت برای تعامل بیشتر می‌توان بهره برد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تبریک انتصاب حجت الاسلام بلک و آرزوی قبولی عزاداری‌ها در ماه محرم و با بیان اینکه جلسات مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اصفهان که به صورت منظم برگزار می‌شود، افزود: این جلسات ظرفیت بسیار خوبی برای هم‌افزایی بین دستگاهی به منظور پیشبرد اهداف ادارات کل هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین بلک نیز در این دیدار با خیر مقدم و با اشاره به وظایف اداره کل اوقاف و امور خیریه در حوزه برنامه‌های قرآنی و برگزاری مسابقات قرآن و عترت بر لزوم تعامل برای اجرای برنامه‌های فرهنگی تاکید کرد.

خاطرنشان می‌شود، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان 20 شهریور در دفتر وی انجام شد.

۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید