اخبار

برگزاری جلسه کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان

برگزاری جلسه کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان
جلسه کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رئیس کارگروه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان با خیر مقدم به اعضا و تسلیت ایام محرم گفت: با توجه به سرعت و گستردگی فضای مجازی لازم است جلسات این کارگروه در فاصله زمانی کمتری برگزار شود تا بتوان تصمیمات کاربردی‌تری در این خصوص اتخاذ کرد.

رئیس کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان با بیان اینکه ظرفیت فضای مجازی به گونه‌ای است که می‌توان کارهای فرهنگی اثرگذاری در آن اجرا شود، اظهار کرد: برای کار در این حوزه نیازمند تعامل با سایر بخش‌ها هستیم همچنین ساختار فضای مجازی به گونه‌ای است که نحوه مدیریت در آن بسیار حساس و نیازمند دقت فراوان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت شناسایی دقیق اهداف و اولویت‌ها ذیل کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان خاطرنشان کرد: اولویت بندی موضوعات مبتلا به جامعه از جمله مواردی است که قبل از تشکیل هر جلسه لازم است انجام شده تا در جلسات این کارگروه پیرامون موارد دارای اهمیت بیشتر تبادل نظر صورت پذیرد.

در ادامه جلسه هرکدام از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و مقرر شد جلسات این کارگروه هر دو هفته یکبار با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو برگزار و مصوبات آن برای اجرایی شدن ابلاغ شود.

خاطرنشان می‌شود، کارگروه‌ هماهنگی، حمایت و توسعه محتوا و خدمات فرهنگی فضای مجازی استان اصفهان با حضور اصغر مختاری مسئول دبیرخانه این کارگروه و معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل و سایر اعضا 2 مهرماه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید