اخبار

برگزاری ششمین جلسه شورای هنر استان اصفهان

برگزاری ششمین جلسه شورای هنر استان اصفهان
ششمین جلسه شورای هنر استان اصفهان با حضور اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در ششمین جلسه شورای هنر استان اصفهان که با موضوع تئاتر و مسائل آن برگزار شد، با تسلیت ایام محرم گفت: این جلسه سومین مرتبه‌ای است که شورای هنر استان با موضوع تئاتر تشکیل می‌شود و امیدواریم خروجی این مباحث و جلسات منجر به نتیجه اثربخشی برای تئاتر استان باشد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت توجه جدی به محتوای نمایش‌هایی که به اجرای عموم در می‌آید، تصریح کرد: اگر نمایش‌ها محتوای غنی و اثرگذاری داشته باشد بدون شک مخاطب خود را پیدا می‌کند کما اینکه در گذشته نمایش‌های مختلفی با موضوعات متنوع اجرا شده و با استقبال مردم رو به رو شده است.

وی با تاکید بر ضرورت تعامل و همدلی بین دستگاه‌های متولی موضوع هنر برای رفع مسائل این حوزه اظهار کرد: هنر یکی از حوزه‌های حساسی بوده که لازم است برنامه ریزی و تصمیم سازی در این زمینه با دقت نظر و تامل انجام شود.

حجت الاسلام انصاری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد: گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان به ویژه شهدای اقشار از جمله شهدای هنرمند استان از جمله کارهای ضروری و با اهمیتی است که بدون شک لازم است در این مورد برنامه ریزی صورت پذیرد.

در این جلسه هرکدام از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، ششمین جلسه شورای هنر استان اصفهان با حضور مهدی احمدی فر رئیس حوزه هنری استان، عسگرزاده رئیس بسیج هنرمندان استان، حمیدرضا ابوطالبی مسئول امور هنرمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و هنرمندان ۲مهرماه در مجتمع فرهنگی هنری صائب برگزار شد.

 

۲ مهر ۱۳۹۸ ۲۰:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید