اخبار

تجلیل شهدا و تکریم آنها دینی بر گردن همه و یکی از راه‌های حفظ مسیر نورانی شهدا است

تجلیل شهدا و تکریم آنها دینی بر گردن همه و یکی از راه‌های حفظ مسیر نورانی شهدا است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در نشست هماهنگی یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و ۱۲۰۰ شهید ورزشکار استان گفت: تجلیل شهدا و تکریم آنها دینی بر گردن همه و یکی از راه‌های حفظ مسیر نورانی شهدا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در نشست هماهنگی یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و ۱۲۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان گفت: هشت سال دفاع مقدس را با بهترین انسان‌های تاریخ با عزت و اقتدار پشت سر گذاشتیم و لازم است برای تبیین ابعاد این حادثه عظیم کارهای خوب فرهنگی هنری زیادی انجام شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تجلیل شهدا و تکریم آنها را دینی بر گردن همه و یکی از راه‌های حفظ مسیر نورانی شهدا دانست و تصریح کرد: امروز ورزشکاران در کشور ما بسیار ارزشمند هستند و بسیاری از جوانان آنها را به عنوان الگو می‌شناسند و اگر بتوانیم شهدای ورزشکار را به جامعه بشناسانیم بسیار کار ارزشمندی خواهد بود.

وی در ادامه پیشنهاداتی برای برگزاری هرچه بهتر این یادواره مطرح نمود و خاطرنشان کرد: باید فضاهای ورزشی شهر را به بهانه برگزاری یادواره شهدای ورزشکار به تصاویر شهدا مزین کرد، ورزشگاه‌ها مکان بسیار خوبی برای تبلیغ و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: تبلیغات محیطی در سطح شهر نیز در این راه بسیار موثر است. در میادین ورزشی استان اصفهان نیز باید یاد و خاطره این شهدا گرامی داشته شود تا تأثیرگذاری خوبی به همراه داشته باشد.

خاطرنشان می‌شود، نشست هماهنگی یادواره ملی سردار شهید عبدالرسول زرین و ۱۲۰۰ شهید ورزشکار استان اصفهان مهرماه با حضور حجت الاسلام یعقوبی رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.

۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید