اخبار

ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های هنری در سطح استان هدف برنامه‌های اداره کل است

ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های هنری در سطح استان هدف برنامه‌های اداره کل است
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: بدون شک هدف همگی ما ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی هنری در سطح استان است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدعلی جعفری در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با تقدیر از فعالیت‌ها و همکاری‌های روسای ادارات شهرستان گفت: بدون شک هدف همگی ما ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی هنری در سطح استان بوده و برای این مسئله از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به بخش نامه‌های ارسال شده از این معاونت به بیان توضیحاتی پیرامون آنها پرداخت و خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای گروه‌های تعزیه یکی از فعالیت‌های قابل تقدیری بود که امسال در برخی شهرستان‌ها صورت گرفت.

وی با اشاره به برنامه‌های معاونت امور هنری و سینمایی در طول سال به لزوم توجه به مفاد و موارد قانونی در اجرای برنامه‌های هنری تاکید کرد و افزود: اعطای مجوز به آموزشگاه‌های هنری لازم است با توجه به شرایط مشخص شده در آیین نامه انجام شود.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، احسان مشکلانی معاون توسعه مدیریت و منابع، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین نیستانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید