اخبار

اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان اصفهان در آبان ماه برگزار خواهد شد

اختتامیه جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان اصفهان در آبان ماه برگزار خواهد شد
معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: مراحل ثبت آثار جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان و داوری آنها انجام شده و اختتامیه این جشنواره در آبان ماه برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اصغر مختاری در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌های فرهنگی در سطح استان پرداخت و گفت: اعطای مجوز برای موسسات فرهنگی هنری، انتشارات و کتاب با تغییراتی مواجه شده که جزییات آن متقابلا اعلام خواهد شد.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه مجوزهای این اداره کل از طریق سامانه صادر می‌شود تا حتی المقدور از مراجعه حضوری ارباب رجوع کاسته شود، تصریح کرد: تمام عملیات صدور آگهی در روزنامه‌ها از طریق سامانه‌ها انجام می‌شود و این سامانه کشوری بوده به طوری که در همه جا قابل دسترس باشد.

وی با اشاره به برنامه‌های هفته کتاب و برپایی نمایشگاه کتاب در آبان ماه سال جاری خاطرنشان کرد: مراحل ثبت آثار جشنواره مطبوعات و رسانه‌های استان و داوری آنها انجام شده و اختتامیه این جشنواره در آبان ماه برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، احسان مشکلانی معاون توسعه مدیریت و منابع، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین نیستانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید