اخبار

تاکید بر لزوم اجرای برنامه‌های نوآورانه فرهنگی هنری در سطح شهرستان‌های استان اصفهان

تاکید بر لزوم اجرای برنامه‌های نوآورانه فرهنگی هنری در سطح شهرستان‌های استان اصفهان
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان بر لزوم اجرای برنامه‌های نوآورانه فرهنگی هنری در سطح شهرستان‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، احسان مشکلانی در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با تقدیر از فعالیت‌های روسای ادارات شهرستان گفت: سیستم‌های اداری شبیه به بدن انسان بوده به طوری که هر جراحی و تغییر در آن با سختی همراه است اما عاقبت و نتیجه آن به کارآمدی بیشتر منجر خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر لزوم توجه توامان به منافع شخصی و سازمانی افراد در مجموعه‌های اداری خاطرنشان کرد: دولت تسهیل گر است نه مجری و متصدی و روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز لازم است در اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری نقش حمایت و هدایت گری خود را به صورت پررنگ اجرا نمایند.

وی با تاکید بر لزوم اجرای برنامه‌های نوآورانه فرهنگی هنری در سطح شهرستان‌ها اظهار کرد: شهرستان‌های سمیرم و لنجان طرح‌های مطابق با شرایط روز و نوآورانه را برای سال 98 پیشنهاد دادند که لازم است از آنها تقدیر به عمل آید.

مشگلانی با بیان اینکه ابلاغ بودجه شهرستان‌ها طی چند روز آینده انجام خواهد شد، تصریح کرد: لازم است تعادل نیروی انسانی در شهرستان‌ها به حداکثر برسد و این مسئله جزو دغدغه‌های ما بوده که در این راستا برنامه ریزی داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه لازم است جلسات شورای مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح شهرستان‌ها برگزار شود، گفت: جلسات شورای مدیران هم‌خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح استان به صورت منظم تشکیل می‌شود و لازم است برش شهرستانی این جلسات نیز برگزار شود.

وی همچنین از فعالیت‌های کارگزینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تقدیر نمود و افزود: قرار است رویداد کسب و کارهای نوین در آذرماه سال جاری در اصفهان برگزار شود که لازم است روسای ادارات شهرستان نسبت به ثبت نام کسب و کارهای جدید به خصوص در حوزه کودک و نوجوان اقدام نمایند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین نیستانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید