اخبار

فعالیت های کانون های مساجد در چهار حوزه فرهنگ، هنر، فضای مجازی و بین الملل انجام می‌شود

فعالیت های کانون های مساجد در چهار حوزه فرهنگ، هنر، فضای مجازی و بین الملل انجام می‌شود
مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: فعالیت های کانون های مساجد در چهار حوزه فرهنگ، هنر، فضای مجازی و بین الملل انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا نیستانی در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان به بیان توضیحاتی پیرامون فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد پرداخت و گفت: بیمه مسئولیت و حوادث اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد از سال گذشته آغاز شده و امیدواریم اعضا نسبت به ارسال مدارک خود در این خصوص اقدام نمایند.

مسئول ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان با اشاره به سامانه ملی بچه های مسجد خاطرنشان کرد: تا کنون قریب 10 هزار برنامه اوقات فراغت از فعالیت های فرهنگی، هنری و مذهبی کانون‌های مساجد استان اصفهان در سامانه بچه های مسجد ثبت شده است.

وی افزود: اقدامات ستاد کانون‌های مساجد تاکنون نتوانسته به خوبی عرضه شود و باید از ظرفیت رسانه‌ها در این زمینه بیشتر استفاده شود، سامانه بچه های مسجد هم با این رویکرد طراحی و راه اندازی شده است.

حجت الاسلام نیستانی به رویکردهای چند منظوره کانون های مساجد اشاره کرد و گفت: فعالیت های کانون های مساجد در چهار حوزه فرهنگ، هنر، فضای مجازی و بین الملل انجام می شود. هنر ابزار مهمی برای انتقال فرهنگ است و فضای مجازی هم یکی از ابزارهای مهم در این راستاست که کانون های فرهنگی در این حوزه ضعیف و به شکل سنتی عمل می کنند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، احسان مشکلانی معاون توسعه مدیریت و منابع، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها و حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید