اخبار

هفته قرآن و عترت استان اصفهان در دی ماه برگزار می‌شود

هفته قرآن و عترت استان اصفهان در دی ماه برگزار می‌شود
مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: قرار است هفته قرآن و عترت استان اصفهان به منظور توسعه و ترویج فرهنگ معارف قرآن و عترت(علیهم السلام) در دی ماه برگزار شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان گفت: قرار است هفته قرآن و عترت استان اصفهان به منظور توسعه و ترویج فرهنگ معارف قرآن و عترت(علیهم السلام) و شناسایی فعالان قرآنی در زمینه‌های فرهنگی هنری در دی ماه برگزار شود.

مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه امسال هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت پنج شنبه سوم بهمن برگزار خواهد شد، افزود: آزمون الکترونیکی قرآن و عترت نیز 25 و 26 دی ماه برگزار می‌شود و هیچ محدودیت جنسی و سنی در این آزمون‌ها نخواهیم داشت.

وی برگزاری آزمون قرآنی را روشی برای جذب بودجه قرآنی دانست و خاطرنشان کرد: زمان ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 12 آبان تا 12 آذر بوده و حداقل نمره قبولی در آزمون کتبی 70 و در آزمون الکترونیکی 80 در نظر گرفته شده است.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل، احسان مشکلانی معاون توسعه مدیریت و منابع، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها، 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید