اخبار

اربعین به نمایش و رزمایش باشکوه جهان تشیع و محبان اهل بیت علیهم السلام تبدیل شده است

اربعین به نمایش و رزمایش باشکوه جهان تشیع و محبان اهل بیت علیهم السلام تبدیل شده است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان گفت: اربعین به نمایش و رزمایش باشکوه جهان تشیع و محبان اهل بیت علیهم السلام تبدیل شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: اربعین به نمایش و رزمایش باشکوه جهان تشیع و محبان اهل بیت علیهم السلام تبدیل شده و امیدواریم این حرکت هر سال پرشکوه تر و تاثیرگذار تر از قبل برگزار شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اهمیت حوزه فرهنگ خاطرنشان کرد: همه ما می‌دانیم که در یک حوزه بسیار با اهمیت فعالیت داریم و لازم است قدر و ارزش کار فرهنگی را دانسته و خود را خادم همه مردم به خصوص فرهنگ دوستان استان بدانیم.

وی بر لزوم تعامل و همدلی با سایر دستگاه‌های فرهنگی تاکید کرد و افزود: هدف اصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولیان حوزه فرهنگ، پیشبرد اهداف فرهنگی هنری نظام جمهوری اسلامی بوده و برگزاری این قبیل جلسات نیز به همین منظور است.

حجت الاسلام انصاری با اشاره به تسهیل گری دولت در اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری تصریح کرد: بر مبنای اصل 44 قانون اساسی لازم است فعالیت‌های فرهنگی هنری و حتی زیرساخت‌های آن نظیر مجتمع‌های فرهنگی هنری شهرستان‌های به بخش خصوصی واگذار شود بنابراین لازم است شهرستان‌ها در این مسیر حرکت نمایند.

خاطرنشان می‌شود، جلسه روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان با حضور احسان مشکلانی معاون توسعه مدیریت و منابع، اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه ای، محمدعلی جعفری معاون امور هنری و سینمایی، حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی مسئول امور شهرستان ها، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل و حجت الاسلام و المسلمین نیستانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان 7 مهرماه برگزار شد.

۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۲۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید