اخبار

برنامه نگارخانه‌های اصفهان در نیمه نخست مهرماه98

برنامه نگارخانه‌های اصفهان در نیمه نخست مهرماه98
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از برنامه نگارخانه‌های اصفهان در نیمه نخست مهرماه 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، محمدعلی جعفری با اشاره به عملکرد نگارخانه‌های استان اصفهان در نیمه نخست مهرماه 98 گفت: نمایشگاه طراحی با عنوان بار از 5 تا 17 مهرماه در فهرست برنامه‌های نگارخانه متن است و نگارخانه سایان نیز نمایشگاه گروهی تصویرسازی را از 5 تا 16 مهرماه برگزار می‌نماید.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به نمایشگاه گروهی با عنوان یک مقابل یک از 29 شهریور تا 15 مهرماه در نگارخانه تام خاطرنشان کرد: نمایشگاه گروهی آبرنگ از 5 تا 10 مهرماه در نگارخانه نگاه نو برگزار می‌شود همچنین نمایشگاه گروهی هنرمندان معاصر(عکاسی و نقاشی) نیز از 12 تا 17 مهرماه در این نگارخانه برگزار خواهد شد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری نمایشگاه‌های متنوع هنری در مهرماه سال 98 در اصفهان به برنامه‌های نگارخانه اکنون در مهرماه سال جاری اشاره کرد و افزود: نمایشگاه موسیقی جان از 29 شهریور تا 10 مهرماه و نمایشگاه دیگری با عنوان مرئی کردن نامرئی آثار بویه سادات نیا در همین تاریخ در نگارخانه اکنون به نمایش در آمد.

 

۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۰۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید