اخبار

برگزاری جلسات تخصصی اصحاب مطبوعات شاهین شهر

برگزاری جلسات تخصصی اصحاب مطبوعات شاهین شهر
در راستای بهبود کیفی شورای هم اندیشی مطبوعات، جلسه تخصصی ماهانه با حضور فعالان مطبوعات شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، مسئول امور رسانه‌ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه در این جلسه برگزاری منظم این جلسات را ضروری دانست و تاکید کرد: یکی از مهمترین انتظارات اهالی مطبوعات شهرستان که همواره به آن تصریح شده وحدت و همبستگی است و این همبستگی با حضور شما در جلسات ماهیانه و تخصصی مطبوعات محقق خواهد شد.

در ادامه پارساپور نماینده امور رسانه ای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان به تنظیم شیوه نامه شورای هم اندیشی مطبوعات اشاره کرد و از حاضرین خواست تا درخصوص این شیوه نامه اعلام نظر کنند.

در پایان مقرر شد تا ساماندهی و تنظیم این شیوه نامه با مطالعه دقیق حاضرین در جلسه بعدی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، تئاتر خیابانی آب به روایت زمین همزمان با برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس به اجرا درآمد.

 این نمایش به بیان رشادت های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس پرداخته و مورد استقبال و توجه مردم و مسئولان بازدید کننده از نمایشگاه واقع شد و فضای معنوی خوبی را در نمایشگاه ایجاد کرد.

در خبر دیگر از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، همزمان با هفته دفاع مقدس، شب شعر دفاع مقدس با حضور اقبال طاهرزاده معاون فرهنگی اداره، حاجیان معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری، مدیران انجمن ها و محافل ادبی شهرستان در محل نمایشگاه دفاع مقدس برگزار شد.

در این محفل معنوی طاهرزاده ضمن خیر مقدم به حاضرین با بیان اینکه که رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بر عهده ما حقی دارند نسبت به گرامیداشت هفته دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: جنگ و دفاع مقدس، آغازی برای آفرینش تصاویر ناب است لذا بررسی چگونگی تأثیرپذیری شاعران از جنگ و دفاع مقدس و نقد و تحلیل محتوا و عاطفه و تصاویر اشعار جنگ از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

در مراسم شب شعر دفاع مقدس، شاعران صاحب نام استانی و شهرستانی حضور یافتند و اشعار خود را در باب رشادتها و دلاوری های رزمندگان دفاع مقدس سرودند.

۱۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید