اخبار

معاون هنری وسینمائی اداره کل از برنامه های نگارخانه های اصفهان درنیمه نخست مهر98خبرداد.

معاون هنری وسینمائی اداره کل از برنامه های نگارخانه های اصفهان درنیمه نخست مهر98خبرداد.
معاون امورهنری وسینمائی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان از برنامه های نگارخانه های اصفهان درنیمه نخست مهر98خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان ، محمدعلی جعفری با اشاره به عملکرد نگارخانه‌های استان اصفهان در نیمه نخست مهرماه ۹۸ گفت: نمایشگاه طراحی با عنوان "بار" از ۵ تا ۱۷ مهرماه در فهرست برنامه‌های نگارخانه متن است و نگارخانه سایان نیز نمایشگاه گروهی تصویرسازی را از ۵ تا ۱۶ مهرماه برگزار می‌نماید.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به نمایشگاه گروهی با عنوان یک مقابل یک از ۲۹ شهریور تا ۱۵ مهرماه در نگارخانه تام خاطرنشان کرد: نمایشگاه گروهی آبرنگ از ۵ تا ۱۰ مهرماه در نگارخانه نگاه نو برگزار می‌شود همچنین نمایشگاه گروهی هنرمندان معاصر(عکاسی و نقاشی) نیز از ۱۲ تا ۱۷ مهرماه در این نگارخانه برگزار خواهد شد. ونیز نمایشگاه گروهی بچه های 4تا12سال آموزشگاه چرخ ریسک  با همکاری حوزه هنری از11تا15مهردرنگارخانه نقش خانه سوره برگزارخواهد شد.

محمدعلی جعفری ازبرگزاری 2نمایشگاه باعناوین "گرافیستاک" گفتگو با طراحان گرافیک درراستای شناخت بیشتر درعرصه گرافیک هرچهارشنبه ساعت17:30درنگارخانه دیبا ونمایشگاه بین المللی عکس با عنوان پروژه24ساعت کاری ازابراهیم عرب بیگی از12تا22مهردرنگارخانه دیبا خبرداد.

معاون امورهنری وسینمائی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی درپایان به برپائی نمایشگاه آثار شنتیا ذاکرعاملی با عنوان "همچون شاعری چاقو دردست "که از12تا29مهردرنگارخانه امروزاشاره کرد.

وی با ابراز خرسندی از برگزاری نمایشگاه‌های متنوع هنری در مهرماه سال ۹۸ در اصفهان به برنامه‌های نگارخانه اکنون در مهرماه سال جاری اشاره کرد و افزود: نمایشگاه موسیقی جان از ۲۹ شهریور تا ۱۰ مهرماه و نمایشگاه دیگری با عنوان مرئی کردن نامرئی آثار بویه سادات نیا در همین تاریخ در نگارخانه اکنون به نمایش در آمد.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید