اخبار

برگزاری شورای سیاست گذاری جشنواره مطبوعات استان اصفهان

برگزاری شورای سیاست گذاری جشنواره مطبوعات استان اصفهان
شورای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در شورای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان گفت: برگزاری جشنواره روحیه کار گروهی را افزایش می‌دهد و البته اگر کار گروهی برای رضای خدا وخدمت به مردم باشد بدون شک اثرگذاری بیشتری خواهد داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه از تضارب آرا استقبال می‌کنیم، تصریح کرد: در اینگونه جلسات هم‌فکری اعضا سبب ایجاد اتفاقات جدید می‌شود و البته لازم است گفتگوها و تعاملات بیشتری اعضای  ستاد جشنواره با یکدیگر داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم برگزاری یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان با کیفیت مطلوب و در خور شان اصحاب رسانه استان بر لزوم بررسی و آسیب شناسی این جشنواره بعد از اتمام آن تاکید کرد.

شایان ذکر است، آثاررسیده به یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان شامل 794 ا اثر بوده که در بخش حرفه ای  461 اثر در بخش ویژه 66 اثر و در بخش موضوعی226 اثر و در بخش جنبی41 اثر می باشد و این جوایز در بخش حرفه ای نفر اول تا سوم در 9رشته خبر، گزارش، مصاحبه، تیتر، عکس، صفحه آرائی، طنزمکتوب، طنز، مقاله و سرمقاله است.

خاطرنشان می‌شود، شورای سیاست گذاری یازدهمین جشنواره مطبوعات مکتوب و الکترونیک استان اصفهان با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و مرضیه باقرصاد رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان 16 مهرماه در این اداره کل برگزار شد.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید