اخبار

نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افتتاح شد

نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان افتتاح شد
مراسم افتتاح نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در مراسم افتتاح نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تسلیت ایام اربعین حسینی و آرزوی صحت و سلامتی برای زائران سفر معنوی اربعین یکی از نیازهای اصلی هر بنده‌ای را نیاز با ارتباط با معبود دانست و گفت: بشر موجودی است که می‌تواند در مسیر سعادت یا در مسیر شقاوت قرار گیرد و حرکت و حضور در مسیر صلاح و سعادت جز از طریق عبادت حاصل نمی‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان یکی از مهم‌ترین عبادات را اقامه نماز دانست و اظهار کرد: قبولی نماز شرط قبولی سایر اعمال بوده و در آیات قرآن مجید و روایات به اهمیت نماز و اقامه آن بسیار تاکید شده و کسی که اهل نماز باشد از مسائل و مشکلات به سلامت عبور می‌کند.

وی با بیان اینکه مسجد و نمازخانه یکی از لوازم مهم برای اقامه نماز مطلوب است، خاطرنشان کرد: قرآن کریم به مسجدسازی و نگهداری آن سفارش داشته در روایات نیز به این مسئله تاکید شده است و ما نیز به دلیل اهمیتی که برای اقامه نماز همکاران قائل بودیم تلاش داشتیم مکان اقامه نماز به بهترین شیوه ممکن ساخته و تجهیز شود تا این مکان به جایی برای برگزاری مراسم‌های دینی تبدیل شود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان نیز با تسلیت ایام اربعین حسینی و تقدیر از ساخت و تجهیز نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از فضای درنظر گرفته شده برای نماز تمجید نمود و اظهار امیدواری کرد کمیت و کیفیت برپایی نماز در جامعه بیش از گذشته تقویت شود.

خاطرنشان می‌شود، مراسم افتتاح نمازخانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور حجت الاسلام و المسلمین معتمدی دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل و جمعی از کارکنان 17 مهرماه برگزار شد.

۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۹:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید