اخبار

اول تا11بهمن زمان دریافت کارت ورود به جلسه هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت استان اصفهان

اول تا11بهمن زمان دریافت کارت ورود به جلسه هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت استان اصفهان
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: متقاضیان در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت استان اصفهان از اول تا یازدهم بهمن ماه میتوانند با مراجعه به سایت quranedu.ir ​نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی با اعلام این خبر گفت: متقاضیان در هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت استان اصفهان از اول تا یازدهم بهمن ماه میتوانند با مراجعه به سایت quranedu.ir  نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: آزمون شهر اصفهان امسال در نوبت اول با 4706 نفر رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان برگزار می‌شود که دانشکده فنی و مهندسی (رشته های حفظ 20 جزء اول، حفظ 15 جزء اول و حفظ کل خواهران)، دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی (رشته های حفظ جزء 30، حفظ 25 جزء اول، حفظ 5 جزء آخر و حفظ 10جزء اول خواهران) سالن فردوسی(حفظ 5 جزء اول خواهران) و سالن ورزشی حفظ جزء اول و حفظ سوره بقره خواهران)، برادران در تمامی رشته‌های آزمون در دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در نوبت دوم تمامی رشته ها خواهران در سالن ورزشی و برادران در دانشکده علوم انسانی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام یعقوبی تصریح کرد: حوزه بهارستان نیز با 165 نفر رشته، حوزه روشندلان با 35 نفر رشته و حوزه های شرق اصفهان شامل تودشک با 79 نفر رشته، محمدآباد با 37 نفر رشته، نیک آباد با 63 نفر رشته،کفران با 111نفر رشته و هاشم آباد با 65 نفر رشته برگزار خواهد شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: لازم به یادآوری است که آزمون نوبت اول ساعت 30/8 صبح و نوبت دوم ساعت 11 قبل از ظهر برگزار می شود.

 

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید