اخبار

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان
جلسه شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور اعضا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در شورای اقامه نماز اداره کل، نماز را قطب و محور عبادات دانست و گفت: قرآن هم به ما یاد داده که نخستین موضوع مورد توجه و اهمیت پس از ایمان به خدا، نماز است و با توجه به اینکه این اداره کل متولی فرهنگ بوده بنابراین لازم است برای این موضوع مهم توجه جدی قائل شویم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در زمینه اقامه نماز خاطرنشان کرد: اقامه نماز خود به تنهایی فرهنگ سازی می‌کند بنابراین ظرفیت خوبی بوده که می‌توان برای فرهنگ سازی در سایر حوزه‌های بهره برد.

وی با اشاره به لزوم توجه به موضوع اقامه نماز در تمامی مراکز و مجموعه‌های تحت پوشش اداره کل تصریح کرد: لازم است نمازخانه اداره کل الگویی برای ادارات شهرستان‌ها و سایر زیرمجموعه‌های ما باشد بنابراین در این خصوص دقت‌های مقتضی صورت پذیرد.

حجت الاسلام و المسلمین رمضانعلی معتمدی دبیر شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز در این جلسه پیرامون تفاهم‌نامه شورای اقامه نماز با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی بیان کرد و افزود: گزارش 6 و 9 ماه اقامه نماز استان آماده شده و در سال 97 نیز گزارش‌های دقیقی به ستاد اقامه نماز استان ارسال که سبب شد در بین ادارات استان رتبه نخست را کسب نماییم.

در ادامه جلسه سایر اعضا شورای اقامه نماز اداره کل به بیان نظرات خود پرداختند.

خاطرنشان می‌شود، شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور اعضا 29 دی در دفتر مدیرکل برگزار شد.

۲۹ دی ۱۳۹۸ ۱۶:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید